Uju ja jookse IV etapp tõi TUKile 10 poodiumikohta

13. mail toimus Rakveres noortesari Uju ja jookse IV etapp. Nagu võistlussarja nimi ütleb, tuli võistlejatel nii joosta kui ka ujuda. TUKikad tulid poodiumikohale 10 korral ning neist neljal korral saavutas meie klubi sportlane vanuseklassi võidu!

TULEMUSED

Armin Angerjärv alistas omi konkurente absoluutsklassis ning pälvis võidu. C klassis võidutseid TUKikad vallutades kogu poodimi. Võitis Laura Sokk, tema järel teine koht kuulus Johanna Kübarale ning kolmas koht Antte Tederile. Samas vanuseklassis, kuid poistest tuli kolmandale kohale Rasmus Boisen. D klassis võttis võidu endale Arseni Loginov ning tema järel saavutas teise koha Siim Kesküla. Kõige nooremas vanuseklassis ehk E klassis võidutses Kalmer Kiiver, Roobert Teder saavutas kolmanda koha. Samas vanuseklassis saavutas tüdrukute arvestuses kolmanda koha Keiti Lii Sikk.

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!

Sel hooajal Räimeralli parim klubi on TUK!

6. mail toimus Auras TUKi korraldatud Räimeralli finaal, kuhu oli pääsenud kolme etapi arvestuses iga vanuseklassi ning ala 20 kiiremat ujujat. Sportlasi oli kokku nii Eestist kui ka Lätist 200. Klubide arvestuses tuli üldvõit ülekaalukalt TUKile! Lisaks võitis TUKi segateatenelik(koosseisus Siim Kesküla, Nora Lee Luht, Jette Riin Luik ning Kris Sirk) ligi 10sekundilise eduga 4×50 meetrit kombineeritud teateujumise! Tublid TUKi noored tulid vanuseklassi võitjaks 12 korral ning Rika Erik, Ksenia Bažanova, Jette Riin Luik oma vanuseklassi parimaks! Kirss tordil olid kaks uut Räimeralli rekordit Rika poolt(25 ning 50 m vabalt)!

TULEMUSED

Kõige nooremas vanuseklassis oli hoos Rika Erik, kes tuli omas vanuseklassis võitjaks 25 ning 100 meetrit vabalt, milles ta ühtlasi purustas Räimeralli rekordi! Lisaks ujus Rika end III kohale 25 m selilis. Kõige nooremate poiste seas saavutas II koha 25 m vabalt Gustav Karl Metspalu ning III koha 25 m selilis Joonas Kiho.

Keskmises vanuses oli võidukas Ksenia Bažanova, kes noppis endale kõik vanuseklassi võidud ning seda 50 m vabalt, selili, rinnuli ning liblikas. Lisaks kuulus võit talle 100 m kompleksis. Samas vanuseklassis võitis 100 m vabaltujumise Arabel Pedoson. Lisaks võidule kuulus Arabelile II koht 50 m vabalt ning III koht 50 m rinnuli ning liblikas. Krete Sibul ujus end kahel korral III kohale ning seda 50 m vabalt ning 100 m kompleksis. Eliisa Paas saavutas 2009 a sündinud tüdrukute seas kolmanda koha 50 m selilis.

Kõige vanemate tüdrukute vanuseklassis oli võidukas Jette Riin Luik tulles esimesele kohale 50 m vabalt, selili, liblikas ning 100 m kompleksis. Lisaks kuulus Jette Riinule kaks II kohta ning seda 50 m rinnulis ning 100 m vabalt. Jette järel tuli kolmandale kohale 50 m rinnulis Nora Lee Luht. Kõige vanemate poiste seas saavutas kaks III kohta Siim Kesküla ning seda 50 m vabalt ning selilis. Samas vanuseklassis ujus end kolmandale kohale Kris Sirk ning seda 100 m kompleksis.

 

Õnnitleme kõiki tublisid finaliste ning järgmiste startideni!

Triatloni hooaja avas Tabasalu basseinitriatlon

5. mail toimus Tabasalus basseinitriatlon, mis avas triatlonihooaja. TUKi triatleedid olid Tabasalus stardis ning saavutasid esikolmikukoha kaheksal korral. Vanuseklassi võidu võtsid endale Johanna Kübar(C klass), Keiti Lii Sikk(E klass) ning Ander Markus Kroon(A klass)!

TULEMUSED

Johanna järel saavutas C klassis teise koha Laura Sokk. B klassis tuli teisele kohale Ville Markus Varik ning tema järel kolmandale kohale Karel Keis. Juuniorites saavutas teise koha Andres Aleksander Tammer. D klassis tuli Teele Kaevats III kohale.

 

Õnnitleme võitjaid ning edukat triatlonihooaega!

TUK korraldas esmakordselt enda hobiujujatele võistluse!

29. aprillil toimus Auras traditsiooniline TUKi kevadvõistlus, kus said omi esimesi starte teha klubi noorimad kalad. Võistluse teises osas võtsid mõõtu esmakordselt TUKi hobirühmade ujujad ning neid oli kokku kogunenud pea 100!
Nooremate ujujate vahel jagati välja ka vanuseklasside ning alade esikolmikud. Omas vanuseklassis võidutsesid Lisanna Kilk(2011 a. sünd. ja nooremad), Henri Milton Stokkmann(2010 ja nooremad) ning Rika Erik(2010), kes tulid esikohale nii vaba- kui ka seliliujumises.

TULEMUSED

Õnnitleme kõiki osalenuid ning järgmiste startideni!

Laste Karikalt 22 medalit TUKile

21. aprillil toimus Laste Karika III etapp Tallinnas Sõle ujulas. TUKi 60-liikmeline koondis jõudis poodiumile individuaalarvestuses 22 korral! Lisaks pakkus põnevat närvikõdi 6×50 meetrit vabalt teateujumine, kus lõpptulemuseks oli esimene ning kolmas koht. Võistlusel oli kirss tordiks kolm vanuseklassi parima võitu. Tiitli võitsid Rika Erik(2010 ja nooremad), Ksenia Bažanova(2009 a sünd.) ning Siim Kesküla(2007 a sünd.).

TULEMUSED

Kõige nooremas vanuseklassis võitis Rika Erik 50 m vabalt ning tuli teiseks 50 m rinnulis. Gustav Karl Metspalu saavutas poistest võidu 50 m liblikas ning tuli teisele kohale 50 m vabalt. Roobert Teder saavutas II koha 50 m rinnulis. Lisaks üllatas Mirjam Remmelgas kolmanda kohaga 50 m liblikas.

Keskmises vanuseklassis oli kõige edukam Ksenia Bažanova(2009), kes võitis omas vanuseklassis 50 m rinnulis ning 100 m kompleksis. Arabel Pedoson tuli samas vanuseklassis II kohale 50 m vabalt ning Arabeli järel tuli kolmandale kohale Krete Sibul.

Kõige vanemas vanuseklassis olid edukad Nora Lee Luht(2008) ning Jette Riin Luht. Jette Riin ujus end esimesele kohale 50 m liblikas ning II kohale 100 m selilis. Nora Lee saavutas I koha 50 m rinnulis ning 100 m kompleksis saavutas III koha. Nora järel tuli rinnulis teisele kohale Kristin Luts ning kolmandale kohale Madleen Vool.

Poistest oli edukaim Siim Kesküla(2007), kes võitis 100 m selili. Arseni tuli Siimu järel kolmandale kohale selilis. Edukas oli ka Robin Hansen, kes võitis 50 m rinnuli ning II kohale 50 m liblikas. Ainult teisi kohti tunnistas täna Kris Sirk, kes tuli teisele kohale 50 m rinnuli ning liblikas.

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!

Tartu Kevad tõi TUKile 8 medalit

14.-15. aprillil toimus Auras rahvusvaheline võistlus Tartu Kevad. Meie ujujatel õnnestus napsata kokku 8 poodiumikohta. TUKi meeskond(koosseisus Georg Oper, Markus Milk, Robert Roose ning Kaarup Vares) tuli 4×50 m vabalt teateujumises III kohale.

TULEMUSED

Individuaalis saavutas Laura-Liis Valdmaa noorte vanuseklassis kolmel korral võidu ning seda 50 meetrit selilis ning liblikas ja 100 m selilis. Lisaks ujus Laura-Liis end oma vanuseklassis II kohale 100 m liblikas.

Georg Oper näitas head minekut vees ning see tõi talle I koha noorte vanuseklassis 50 meetrit vabalt ning II koha 100 m vabalt.  Samas vanuseklassis ujus teisele kohale Sken-Sander Pille ning seda 100 m liblikas.

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!

 

TUKi ujujad olid Noortesarja III etapil sõiduvees

7. aprillil toimus Sillamäel Noortesarja Tartu tsooni III etapp, mis tõi TUKile 20 poodiumikohta! Kõige edukamad olid Laura-Liis Valdmaa(2004) ning Kirke Kübar(2005), kes enda vanuseklassis tunnistasid ainult võite. Mõlemad neiud võidutsesid 100 meetrit rinnulis ning 400 m vabalt. Väga edukad olid ka Johanna Kübar(2006) ning Toomas Tanel Tammer(2003), kes tulid omas vanuseklassis ühel korral võitjaks ning teisel korral teisele kohale. Johanna pälvis esimese koha 200 m vabalt ning teine koht kuulus talle 100 m rinnulis. Toomas Tanel alistas kõik 100 m rinnulis ning II koha ujus ta 400 m vabalt.

Lisaks saavutas TUKi võistkond koosseisus Laura-Liis Valdmaa, Ralf Roose, Kirke Kübar ning Toomas Tanel Tammer esimese koha 4×50 meetrit kombineeritud teateujumises.

TULEMUSED

Kõige nooremas vanuseklassis tuli teisele kohale Margaret Raidmäe(200 m vabalt) ning kolmandale kohale Triinu Pall(50 m rinnuli). Poistest saavutas teise koha Sander Kont 50 m liblikas ning kolmanda koha 200 m vabalt. Lisaks tuli samas vanuseklassis II kohale Anton Pashenkov(100 m kompleksis).

2006 a sündinud tüdrukutest saavutas II koha Kaisa Olesk ning seda 200 m kompleksis. Kaisa järel tuli III kohale Reesi-Mari Haljasorg.

2005 a sündinud poistest saavutas II koha Mattias Vool(100 m rinnuli) ning III koha 200 m kompleksis. Mattiase järel tuli kolmandale kohale 100 m rinnulis Sten-Artti Prans. Sama sünniaastaga tüdrukutest ujus end II kohale Laura Sokk(400 m vabalt) ning III koha saavutas ta 100 m rinnulis.

Kõige vanemate poiste au hoidis kõrgel Ralf Roose, kes ujus ennast teisele kohale 100 m rinnulis.

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!

Tartu Tähed Masters III etapp tõi TUKile lausa 25 medalit

25. märtsi õhtupoolikul toimus Tartu Tähed Masters III etapp Auras. Kokku tõid TUKi ujujad, treenerid ning lapsevanemad 25 medalit! Kõige rohkem täiendasid TUKi medaliarvu Johanna Kübar(19. aastased ja nooremad) ning Heinar Kull(20-29 aastased) – mõlemad tulid omas vanuseklassis poodiumile viiel korral! Johanna saavutas kahel korral I koha(100 m selili ning rinnuli), kahel korral II koha(50 m vabalt ning liblikas) ning ühel korral III koha(100 m vabalt). Heinar tuli viiel korral II kohale(50 m vabalt, liblikas; 100 m vabalt, rinnuli, selili).

TULEMUSED

Johannaga samas vanuseklassis tuli kahel korral I kohale Laura Sokk(50 ning 100 m vabalt) ning ühel korral II kohale(100 m rinnuli). Laura järel tuli III kohale 100 m rinnulis Luisa Miia Kikas. Samas vanuseklassis saavutas II koha 100 m selilis Anette Teder ning III koha 50 m vabalt. Anette järel III kohale tuli 100 m selilis Sigrid Luts.

Heinariga samas vanuseklassis saavutas kolm I kohta Merle Sirje Tael(50 m liblikat, 100 m vabalt ning rinnuli). Merle järel II koha 100 m rinnulis saavutas Kirke Reivart. Lisaks saavutas Kirke I koha 100 m selilis. Võidukas oli ka Maria Luht tulles I kohale 50 m vabalt.

30-39 aastaste seas tuli Aleksei Pashenkov I kohale 100 m rinnulis ning 50-59 aastaste seas II kohale Aime Keis 50 m vabalt.

 

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!

 

Tartu Tähtede III etapp oli medalirohke

25. märtsil toimus Auras Tartu Tähtede III etapp, mis tõi TUKile 27 medalit! Ainult kuldmedalitega lõpetasid võistluse Rika Erik(2010 ja nooremad), Marten Kont(2010 ja nooremad), Ksenia Bažanova(2009) ning Jette Riin Luik(2008)! Rika napsas võidud 25 meetrit vabalt ning selilis. Marten saavutas enda vanuseklassis võidu 25 meetrit vabalt. Ksenia oli kõige kiirem 2009 a sündinud tüdruk 25 meetrit vabalt, rinnuli ning liblikas. Jette Riin võidutses 50 m rinnuli ning vabalt ja 100 m kompleksis.

TULEMUSED

Kõige noorematest poistest ujus end esimesele kohale 25 m selilis Markus Persidski. Lisaks saavutas poiss teise koha 25 m vabalt. Vabalt distantsil tuli Markuse järel kolmandale kohale Lennart Keller.

2009 a sündinutest saavutas esimese koha Gustav Karl Metspalu ning seda 25 m rinnulis. 25 m liblikas ujus poiss ennast kolmandale kohale. Andri Sirk saavutas samas vanuseklassis II koha 25 m rinnulis ning III koha 25 m vabalt. Eduka soorituse tegi samas vanuseklassis Arabel Pedoson, kes saavutas kahel korral II koha ning seda 25 m vabalt ning liblikas. Kolmas koht kuulus tüdrukule 25 m rinnulis. Rinnulis teise koha saavutas Jasmiin Kraas ning vabaltujumises III koha saavutas Krete Sibul.

2008 a sündinud tüdrukute seas saavutas II koha 50 m rinnulis Nora Lee Luht. Lisaks tuli tüdruk kahel korral III kohale ning seda 50 m vabalt ning 100 m kompleksis. Nora Lee järel III kohale 50 m rinnulis tuli Madleen Vool.

2007 a sündinute au hoidis kõrgel Siim Kesküla, kes saavutas vanuseklassi võidu 100 m vabalt ning teise koha saavutas ta 100 m kompleksis.

 

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!

Baltimaade MV teine võistluspäev tõi kolm kulda!

Baltimaade meistrivõistluste teisel päeval oli Laura-Liis Valdmaa taaskord võidukas noorte vanuseklassis. Neiu võidutses 100 m vabalt distantsil ning ujus ka uue isikliku rekordi(1.01,55). Lisaks saavutas Laura-Liis võidu 100 m selilis ning 200 m kompleksis oli võit teiste konkurentide ees mitmesekundiline!

 

Õnnitleme Laura-Liisi ning järgmiste startideni!