Algõpetus, lapsed alates 5. eluaastast

Impuls

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Eric16.45-17.3016.45-17.30
AÕ 2Merli16.45-17.3016.45-17.30

Arena Tervise- ja Spordikeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Marge16.30-17.1016.30-17.10
AÕ 2Kirke17.20-18.0017.20-18.00

Aura Veekeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
AÕ 1Anette18.50-19.5018.50-19.50

Tüdrukud 6a ja nooremad, poisid 7a ja nooremad

Aura Veekeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Kirke17.45-18.4516.45-17.45
VM 2Jaana16.45-17.4516.45-17.45
VM 3Jaana17.45-18.4517.45-18.45
VM 4Kairit19.45-20.4519.45-20.45
VM 5 *Nadja15.45-16.45 Limpa15.45-16.45 Limpa
VM 6Kirke15.45-16.45
VM 10Marge16.45-17.4516.45-17.45
VM 11Jaana18.45-19.4518.45-19.45
VM 13Heinar19.15-20.15 Limpa17.45-18.45
VM 14Hanna-Lisett19.15-20.15 Limpa18.15-19.15 Limpa
VM 16Heinar15.45-16.45 Limpa16.45-17.45 Limpa
VM 17Anette19.15-20.15 Limpa19.15-20.15 Limpa
VM 19Kairit18.45-19.4518.45-19.45
VM 20Kairit19.45-20.4519.45-20.45
* – erivajadustega lapsed

Arena Tervise- ja Spordikeskus

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Marge16.30-17.1510.00-11.00
VM 2Marge17.15-18.0017.10-18.00
VM 3Marge17.10-18.0015.40-16.30
VM 5Kirke16.30-17.2016.30-17.20

Impuls

RÜHMTREENERETKNRLP
VM 1Eric16.00-16.4516.00-16.45

Tüdrukud 7a-9a, poisid 8a-10a

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 8Kirke15.45-16.45
VS 9Heinar18.45-19.4517.15-18.15
VS 10Merli15.45-16.4514.45-15.45
VS 11Krislin9.30-10.309.30-10.30VS spordirühmaga
VS 12Kirke18.45-19.45 18.45-19.45
VS 13Kairit18.45-19.4518.45-19.45
VS 14Merli16.45-17.4516.45-17.45
VS 17Jaana, Krislin14.45-15.45 Jaana14.45-15.45 Krislin
VS 18Heinar15.45-16.4515.45-16.45
VS 19Kairit17.45-18.4514.45-15.45

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1 (ÜKE)Krislin14.45-15.3014.45-15.3014.45-15.30
VS 1 (UJUMINE)Krislin15.45-16.4515.45-16.4515.45-17.1512.15-13.45
VS 2 (ÜKE)Krislin14.15-14.4514.15-14.4514.15-14.45
VS 2 (UJUMINE)Krislin14.45-15.4514.45-15.4514.45-15.4511.15-12.15
VS 3Jaana14.45-15.4514.45-15.4511.15-12.15
VS 4Merli14.45-15.45 14.45-15.45 10.15-11.15
VS 5Kirke16.45-17.4516.45-17.4510.15-11.15
VS 6Heinar14.45-15.45 14.45-15.45 9.15-10.15

Arena Tervise- ja Spordikeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 2Marge15.40-16.3015.40-16.30
VS 3Kirke14.40-15.3014.40-15.30

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Marge14.40-15.4014.40-15.4014.40-15.40

Impuls

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Eric15.00-16.0015.00-16.00
VS 2Merli15.00-15.4515.00-15.45

Tamme Kool

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
Tamme 1Anette, Jaana16.00-17.0016.00-17.00
Tamme 2Anette, Jaana17.00-18.0017.00-18.00

Kivilinna Kool

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
VS 1Nadja16.00-17.0017.00-18.00
VS 2Nadja18.00-19.0016.00-17.00

Tüdrukud 10a-13a, poisid 11a-14a

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 3Nadja16.45-17.4518.45-19.45
NS 5Elena Kristin19.45-20.4519.45-20.45
NS 6Merli17.45-18.4516.45-17.45
NS 7Kirke17.45-18.4517.45-18.45
NS 8Merli15.45-16.4515.45-16.45
NS 9Nadja14.45-15.4514.45-15.45
NS 10Anette20.15-21.1520.15-21.15
NS 15Nadja17.45-18.4517.45-18.45
NS 16Heinar15.45-16.4515.45-16.45

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1 (ÜKE)Olve16.00-17.0017.30-18.3016.00-17.0017.30-18.3016.00-17.0012.30-13.30
NS 1 (UJUMINE)Olve17.15-18.4518.45-20.1517.15-18.4518.45-20.1517.15-18.4513.45-15.15
NS 2 (ÜKE)Olve14.45-15.3014.45-15.3014.45-15.3014.45-15.3014.45-15.3011.15-12.00
NS 2 (UJUMINE)Olve15.45-17.1515.45-17.1515.45-17.1515.45-17.1515.45-17.1512.15-13.45

Arena Tervise- ja Spordikeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1Kirke15.30-16.3015.30-16.30

Impuls

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
NS 1Merli15.45-16.4515.45-16.45

Tüdrukud 13a ja vanemad, poisid 14a ja vanemad, täiskasvanud

Aura Veekeskus

Veesõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
H 1Karel19.45-20.4519.45-20.45
H 2Hanna-Lisett19.45-20.4517.00-18.00
H 3Nadja18.45-19.4519.15-20.15
H 4*Marge15.45-16.4515.45-16.45
H 5**Karel20.15-21.1520.15-21.15
H 6Nadja19.45-20.4520.15-21.15
H 7Elena Kristin17.40-18.4018.10-19.10
H 9*Marge14.45-15.4514.45-15.45
* – erivajadustega lapsed
** – täiskasvanud

Spordisõbrad

RÜHMTREENERETKNRLP
EMV 1 (HOMMIK)Janno, Mihhail6.30-8.006.30-8.006.30-8.00
EMV 1 (ÜKE)Janno, Mihhail, Uku17.30-18.30 (Jõusaal)16.00-17.0017.30-18.30 (Jõusaal)16.00-17.0017.30-18.30 (Jõusaal)12.30-13.30
EMV 1 (UJUMINE)Janno, Mihhail18.45-20.1517.15-18.4518.45-20.1517.15-18.4518.45-20.1513.45-15.15

Triatlonirühm - Tüdrukud 7a ja vanemad, poisid 8a ja vanemad, täiskasvanud

Aura Veekeskus, Impuls

Triatlonirühm

RÜHMTREENERETKNRLP
TRI 1 (jooks)Karel17.45-19.00 TÜASK17.00-18.30 TÜASK
TRI 1 (UJUMINE)Karel6.30-7.30 Aura18.45-19.45 Aura6.30-7.30 Aura15.30-17.00 Impuls13.45-15.15 Aura