INFO

TEHNILISED REGULATSIOONID

REEGLID

Võistlus toimub FINA reeglite alusel. Võistlused on individuaalsed ja finaalis nii individuaalsed kui ka võistkondlikud. Kõik ujumised ujutakse otseste finaalidena. Vahetused koostatakse eelülesandmise aegade põhjal, kiiremad eespool.

Finaali pääseb etappidel saadud tulemustele põhjal igal alal kõikides vanuseklassides 20 poissi ja 20 tüdrukut.

Kui osalejate arv on väiksem kui 200 või rohkem kui 400, siis korraldaja jätab endale õiguse muuta võistluse formaati.

Võistlusest osavõtt on omal vastutusel, sportlaste tervisliku seisundi eest vastutab neid lähetanud klubi. Võistluse ajal kehtivad ujula sisekorra eeskirjad.

Juhendis käsitlemata küsimused lahendab referee: Mihhail Krupnin, telefon: 53321533

  • UJULA
    50m siseujula, 25m rajad, 8-10 rada, vee sügavus 1,85m ja vee temperatuur 27,5 C. Kappide arv riietusruumides on piiratud, palume kaasa võtta suurem spordikott, et vajadusel riided basseini äärde kaasa võtta

    Ujula plaan ning instruktsioonid

  • AJAVÕTT
    Võistlustel on poolelektrooniline ajavõtt OMEGA Quantum ajavõtusüsteemiga
  • PROTESTID
    Protestid tuleb esitada kirjalikult korraldajalt saadud blanketile, hiljemalt 15 min peale ala lõppu, koos protesti esitamisega tuleb tasuda 40 per protest sularahas, mis tagastatakse, kui protest rahuldatakse

VÕISTLUSTE PROGRAMM

VANUSEKATEGOORIAD

T1 – tüdrukud 2011 ja nooremad
T2 – tüdrukud 2010
T3 – tüdrukud 2009
T4 – tüdrukud 2008
T5 – tüdrukud 2007

P1 – poisid 2010 ja nooremad
P2 – poisid 2009
P3 – poisid 2008
P4 – poisid 2007
P5 – poisid 2006

I etapp, 1. osa, laupäev
20. oktoober 2018

10:15-10:50 Soojendus
11:00 Võistluste algus
 

1. 50m VAB T2, P2
2. 25m VAB T1, P1

Autasustamine, alad 1-2

3. 50m SEL T2, P2
4. 25m SEL T1, P1

Autasustamine, alad 3-4

5. 100m VAB T2, P2
6. 50m VAB T1, P1

Autasustamine, alad 5-6


Referii
: Mihhail Krupnin (FINA)

Starter: Eric Roots

I etapp, 2 osa, laupäev
20. oktoober 2018

14:15-14:50 Soojendus
15:00 Võistluste algus
 

1. 200m KO T5, P5
2. 50m VAB T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 1-2

3. 100m VAB T5, P5
4. 50m SEL T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 3-4

5. 100m SEL T5, P5
6. 100m VAB T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 5-6


Referii
: Mihhail Krupnin (FINA)

Starter: Eric Roots

II etapp, 1. osa, laupäev
19. jaanuar 2019

10:15-10:50 Soojendus
11:00 Võistluste algus
 

1. 50m RIN T2, P2
2. 25m SEL T1, P1

Autasustamine, alad 1-2

3. 50m VAB T2, P2
4. 25m VAB T1, P1

Autasustamine, alad 3-4

5. 100m KO T2, P2
6. 50m SEL T1, P1

Autasustamine, alad 5-6


Referii
: Mihhail Krupnin (FINA)

Starter: Eric Roots

II etapp, 2 osa, laupäev
19. jaanuar 2019

14:15-14:50 Soojendus
15:00 Võistluste algus
 

1. 200m VAB T5, P5
2. 50m VAB T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 1-2

3. 100m SEL T5, P5
4. 50m RIN T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 3-4

5. 100m RIN T5, P5
6. 100m KO T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 5-6


Referii
: Mihhail Krupnin (FINA)

Starter: Eric Roots

III etapp, 1. osa, laupäev
16. märts 2019

10:15-10:50 Soojendus
11:00 Võistluste algus
 

1. 100m KO T2, P2
2. 25m VAB T1, P1

Autasustamine, alad 1-2

3. 50m LIB T2, P2
4. 50m SEL T1, P1

Autasustamine, alad 3-4

5. 100m VAB T2, P2
6. 50m VAB T1, P1

Autasustamine, alad 5-6

7. 50m SEL T2, P2
8. 25m SEL T1, P1

Autasustamine, alad 7-8


Referii
: Mihhail Krupnin (FINA)

Starter: Eric Roots

III etapp, 2. osa, laupäev
16. märts 2019

14:45-15:20 Soojendus
15:30 Võistluste algus
 

1. 100m VAB T5, P5
2. 50m SEL T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 1-2

3. 100m LIB T5, P5
4. 50m LIB T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 3-4

5. 200m VAB T5, P5
6. 100m VAB T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 5-6

7. 200m KO T5, P5
8. 100m KO T4, P4, T3, P3

Autasustamine, alad 7-8


Referii
: Mihhail Krupnin (FINA)

Starter: Eric Roots

Finaal, 1. osa, laupäev
04. mai 2019

10:15-10:50 Soojendus
11:00 Võistluste algus
 

1. 100m SEL T5, P5
2. 50m SEL T4, P4, T3, P3, T2, P2
3. 25m SEL T1, P1

Autasustamine, alad 1-3

4. 200m VAB T5, P5
5. 100m VAB T4, P4, T3, P3, T2, P2
6. 50m VAB T1, P1

Autasustamine, alad 4-6

7. 100m LIB T5, P5
8. 50m LIB T4, P4, T3, P3, T2, P2
9. 4x50m MIX VAB 2P+2T ABS

Autasustamine, alad 7-9
.

Referii: Mihhail Krupnin (FINA)
Starter: Eric Roots

Finaal, 2. osa, laupäev
04. mai 2019

14:45-15:20 Soojendus
15:30 Võistluste algus
 

1. 100m VAB T5, P5
2. 50m VAB T4, P4, T3, P3, T2, P2
3. 25m VAB T1, P1

Autasustamine, alad 1-3

4. 200m KO T5, P5
5. 100m KO T4, P4, T3, P3, T2, P2
6. 50m SEL T1, P1

Autasustamine, alad 4-6

7. 100m RIN T5, P5
8. 50m RIN T4, P4, T3, P3, T2, P2
9. 4x50m MIX KO 2P+2T ABS

Autasustamine, alad 7-9
Parimate sportlaste ja klubide autasustamine

Referii: Mihhail Krupnin (FINA)
Starter: Eric Roots

SPONSORID

KORRALDUSKOMITEE

Janno Jürgenson
Janno Jürgenson
Juhataja
+372 5206211
Mihhail Krupnin
Mihhail Krupnin
Referii
+372 53321533
Eric Roots
Eric Roots
Starter
+372 5237179
Marko Tiidla
Marko Tiidla
IT
+372 53976508
Jaana Svätski
Jaana Svätski
Stardikorraldaja
+372 53982815
Maire Aru
Maire Aru
Sekretär
+372 5225150